Rezervácia

Celoročne vás ubytujeme v krásnom apartmáne s domácou atmosférou s celkovou kapacitou 4 pohodlné lôžka. V obývacej miestnosti si môžete oddýchnuť v hojdacom kresle, na gauči, pozrieť si TV, zahrať si spoločenské hry. Kuchyňa je plnohodnotne vybavená elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, štýlovým kávovarom, umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a hriankovačom. Jedlo si vychutnáte pri krásnom okrúhlom jedálenskom stole. Prichystali sme pre vás aj niečo pod zub. Aj pre vaše detičky sme pripravili krásne drevené hračky, omaľovánky, farbičky, skladačky.

Spánok si doprajete v troch spálňach, v jednej Vás čaká manželská posteľ, v zvyšných dvoch po jednom lôžku, ktoré sú v šírke 120 cm pre vaše pohodli. Kúpeľňa je vybavená vaňou a sušičom na vlasy, toaleta je samostatná. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou. Výhľad z terasy je priamo do tichej záhrady, káva alebo vínko na terase bude určite skvelým nápadom na relax.

Priamo v našom meste nájdete množstvo zaujímavostí.
Môžete zažiť nezabudnuteľnú prehliadku podzemných kazemát, ktoré sa nachádzajú hlboko pod mestom a pod Františkánskym kostolom. Prehliadku si musíte včas rezervovať na tel.čísle Františkánskeho kostola a kláštora.

Vo vašom okolí

 

Za návštevu stojí aj Galéria umenia Ernesta Zmetáka, Múzeum Jána Thaina, Regionálne osvetové stredisko.
Schladenie počas horúceho leta Vám poskytne náučný chodník lesoparkom Berek, Plaváreň Relax komplex, novorekonštruované Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika i prechádzka k bývalému Vodopádu Zúgov, k Štrkovisku na okraji mesta, alebo ku krásnemu jazeru Baňa. Za teplých letných večerov si môžte pozrieť film priamo pod hviezdami na skvelom Amfíku.

Ak chcete okúsiť novozámocký streetfood, ochutnajte skvelé burgre v bare Barbar, výborné thajské jedlo v Noodle Wok Soup Sushi, skvelú pizzu v Ajaxe, v Dr.Pizza, alebo Pizza33. Pri dobrej káve si môžte posedieť v kaviarni Trieste, Castle café, Jazz café, alebo pitie výbornej kávy môžte spojiť aj so začítaním sa do kvalitnej knihy v našom novozámockom Artfóre. Vrelo odporúčame.

V blízkom okolí Nových Zámkov odporúčame navštíviť: Socha Hrádockej Venuše, Slovenská Trója – Zámeček, Archeopark Nitrianky Hrádok, Synagóga – Mestské múzeum Šurany i Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove. Milovníkov koní poteší Ranč Mohykán v Ľudovítove, aj Gazdovský dvor Branovo. Zaručene krásny výlet je k lodnému mlynu v Kolárove, alebo na pláž v Komoči a v Zemnom. V zime si zalyžujete v neďalekom stredisku Pallag – Čechy.

Príďte si aj Vy oddýchnuť od každodenných starostí a načerpať inšpiráciu do netradičného priestoru. Náš inšpiratívny apartmán Art gallery apartment je na to ideálne miesto.   Tešíme sa na vás.

Rezervácia

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar

Vytvorte si cez náš rezervačný formulár predbežnú rezerváciu, my Vám ju obratom potvrdíme.

Ak by ste si chceli preveriť dostupnosť ubytovania vo Vami želanom termíne, môžte nás kontaktovať aj telefonicky na číslo +421 908 551 558.

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.