Aktivity

Celoročne vás ubytujeme v krásnom apartmáne s domácou atmosférou s celkovou kapacitou 4 pohodlné lôžka. V obývacej miestnosti si môžete oddýchnuť v hojdacom kresle, na gauči, pozrieť si TV, zahrať si spoločenské hry. Kuchyňa je plnohodnotne vybavená elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, štýlovým kávovarom, umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a hriankovačom. Jedlo si vychutnáte pri krásnom okrúhlom jedálenskom stole. Prichystali sme pre vás aj niečo pod zub. Aj pre vaše detičky sme pripravili krásne drevené hračky, omaľovánky, farbičky, skladačky.

Objavte čaro a silu geotermálnej vody v Thermál Nesvady, ktoré je od nášho apartmánu vzdialené len 12 minút cesty autom.

Vo vašom okolí

 

Za návštevu stojí aj Galéria umenia Ernesta Zmetáka, Múzeum Jána Thaina, Regionálne osvetové stredisko.
Schladenie počas horúceho leta Vám poskytne náučný chodník lesoparkom Berek, Plaváreň Relax komplex, novorekonštruované Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika i prechádzka k bývalému Vodopádu Zúgov, k Štrkovisku na okraji mesta, alebo ku krásnemu jazeru Baňa. Za teplých letných večerov si môžte pozrieť film priamo pod hviezdami na skvelom Amfíku.

Ak chcete okúsiť novozámocký streetfood, ochutnajte skvelé burgre v bare Barbar, výborné thajské jedlo v Noodle Wok Soup Sushi, skvelú pizzu v Ajaxe, v Dr.Pizza, alebo Pizza33. Pri dobrej káve si môžte posedieť v kaviarni Trieste, Castle café, Jazz café. Vrelo odporúčame.

V blízkom okolí Nových Zámkov odporúčame navštíviť: Socha Hrádockej Venuše, Slovenská Trója – Zámeček, Archeopark Nitrianky Hrádok, Synagóga – Mestské múzeum Šurany i Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove. Milovníkov koní poteší Ranč Mohykán v Ľudovítove, aj Gazdovský dvor Branovo. Zaručene krásny výlet je k lodnému mlynu v Kolárove, alebo na pláž v Komoči a v Zemnom. V zime si zalyžujete v neďalekom stredisku Pallag – Čechy.

Príďte si aj Vy oddýchnuť od každodenných starostí a načerpať inšpiráciu do netradičného priestoru. Náš inšpiratívny apartmán Art gallery apartment je na to ideálne miesto.   Tešíme sa na vás.